Půjčovna horských kol

 

vyzkoušejte cyklostezku:

Ústí nad Orlicí - Letohrad

Kerhartice - Brandýs n. Orlicí - Choceň

 • photos/kola/cyklo1.jpg


  img-1na
 • photos/kola/cyklo2.jpg


  img-2
 • photos/kola/cyklo3.jpg


  img-3
 • photos/kola/cyklo4.jpg


  img-4

 

Nabízíme také přepravu kol a úschovu zavazadel a jízdních kol.

 

 

 

Půjčovna horských kol 2017

 


Cyklostezka Ústí nad Orlicí - Letohrad

Ústí nad Orlicí - Letohrad (stezka pro chodce a cyklisty (bez motorových vozidel), in-line bruslařská trasa, 12.8 km) Stezka zvaná "Údolím Tiché Orlice" disponuje novým širokým asfaltovým povrchem, dobrým značením a množství odpočívadel. Při jízdě je třeba si dát pozor ve vesnici Oldřichovice, kde je třeba překonat silnici, v obci Černovír, kde trasa vede chvíli po místní komunikaci a po mostku s povrchem složeného z kostek. Opatrnosti je také třeba na přejezdech mostků přes Orlici, které mají odlišný povrch než samotná stezka, v obci Lanšperk na železničním přejezdu a na úrovni železniční zastávky Dolní Dobrouč, kde je větší stoupání s následným sjezdem. Za vesnicí Červená se stezka na chvíli napojuje na místní komunikaci a nemá v těchto místech příliš dobrý povrch.

MAPA

 

Cyklostezka Kerhartice - Brandýs n. Orlicí - Choceň

Kerhartice - Choceň (stezka pro chodce a cyklisty (bez motorových vozidel), in-line bruslařská trasa, 14.8 km) Cyklostezka má kvalitní povrch o šířce 2,5 – 3 metry. Od osady Perná je nutné jet 900 metrů po silnici směrem k Brandýsu nad Orlicí. Po levé straně pak přejedeme most přes Tichou Orlici a pokračujeme po stezce. Po 150 metrech dojedeme k železničnímu přejezdu. Zde je potřeba dbát zvýšené opatrnosti především při příjezdu od Brandýsa – cyklostezka je směrem k přejezdu z kopce! Pokračujeme přibližně 1 km až k železničnímu podjezdu v Brandýse nad Orlicí. Od něho vede cyklostezka necelý 1 km přes město. Za Brandýsem se opět dostaneme na stezku, kam mají motorová vozidla zákaz vjezdu a můžeme nerušeně pokračovat téměř 4 km po skvělém povrchu až k Chocni.

MAPA

 

Cyklostezka Ústí nad Orlicí - Česká Třebová

Ústí nad Orlicí - Česká Třebová (stezka pro chodce a cyklisty (bez motorových vozidel), in-line bruslařská trasa, 26.4 km) Cyklostezka údolím řeky Třebovky vede převážně po místních komunikacích s různou kvalitou povrchu. Pro bruslaře jsou vhodné dva úseky. První úsek je dlouhý 1 km a začíná po levé straně za křižovatkou v Dlouhé Třebové. Po 200 metrech míjíme odpočívadlo s dětskými prolézačkami a pokračujeme až k ul. Na Špici. Druhá trasa je dlouhá 1,5 km. Nástupní místo je z ul. Na Špici (čerpací stanice na Lhotce), po 500 metrech dojedeme k odpočívadlu s dětskými prolézačkami a za dalších 300 metrů přijedeme k frekventované silnici I/14, kterou překonáme po přechodu pro chodce. Pokračujeme po stezce až k mostu u ul. Husova. Cyklostezka dál pokračuje po místních komunikacích až do centra města.

MAPA

Kontakty

Vodácké tábořiště Cakle
Staré Oldřichovice 134
Ústí nad Orlicí

Tel.: 604 644 418
Email: info@cakle.cz

more..